Пошук

Як обрати безпечні та екологічні іграшки для дитини

Перш ніж вибрати іграшку для своєї дитини, або на подарунок для дитини своїх родичів чи друзів, слід переконатися у її безпечності. Адже хочеться подарувати не лише гарний, а й безпечний подарунок. Еко-іграшки для дітей – тренд 2021-2022 років.


Як правильно вибрати іграшку для дитини: корисні поради


Іграшка має бути виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів: фанери або натуральної деревини, має бути відсутній неприємний запах.


Пофарбована іграшка повинна бути нетоксичним лаком або фарбою. Це дозволить не облазити фарбі від дії води або механічних впливів. І не завдавати шкоди дитині. Екологічні іграшки з дерева мають бути на 100% безпечними для вашого хлопчика чи дівчинки.
Приємна для дотику. Для малюків дуже важливий тактильний контакт і правильна іграшка має бути виготовлена ​​так, щоб не дряпати руки та бути приємною для гри з нею.


Іграшка має бути багатофункціональною, щоб бути актуальною довше, а також – розвивати когнітивні навички дитини. Обрати безпечні дитячі іграшки – головне завдання батьків, щоб порадувати свою малечу цікавою та корисною забавкою.


Можна попросити сертифікат у продавця, якщо сумніваєтеся у безпеці продукції.


Ці заходи дозволять купити безпечну та якісну іграшку для вашої дитини.


Як підібрати іграшку для дитини у Києві


У Києві найвигідніше придбати іграшки безпосередньо у виробника. Компанія «WittleWood» - молодий український виробник декору та дитячих іграшок із натурального дерева.


В каталозі компанії представлені: пазли, сортери, алфавіт з дерева, набір цифр та багато іншого, що безсумнівно сподобається вашій дитині. Екологічні іграшки для дітей – це головний напрямок нашої діяльності.


Діти із задоволенням грають іграшками, які виконані з натуральних матеріалів, а батьки спокійні за здоров'я свого малюка.